„Brak ram i szablonowej twórczości, przeczytasz i już się nie uwolnisz...”

-dona1321

RSS
Login
Hasło

Zapamiętaj mnie
Kliknij tu by się zarejestrować
Zapominałeś hasła?
Szukaj:
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 3 gość(ci)
 Drukuj temat
Krwawy Mesjasz - Karczma
Foximus
Tutaj prosze pisac wszelkie uwagi wnioski badz propozycje odnosnie gry. Tutaj rowniez gracze moga istalac wspolny plan dzialania.

Prowadzilem nowego gracza Melisse kieruje nią Wiedzma na jej prośbe pozwolilem jej wybrac inna profesie niz przewiduje to Karta Postaci. Mysle ze urozmaici to gre. Mam nadzieje ze niemacie nic przeciwko. Jej łotrzyca to takie polaczenie Łotrzyka z domieszką Tropiciela.

Rozdzial 1 juz jest zapraszam do gry!
Wyznawca Rathmy Siewca Grozy
Co Ma Być To Będzie! Niebo i Tak Znajde Wszędzie!

uni114.ogame.pl/cdn/img/invitebanner.png

www.jpiekara.tk e-mail
Wiedzma
Lucyfer, to jakby nam sie udało wydostać to biegusiem do strażników i ja jednego ty drugiego, ok? Smile

Albo tak w sumie jeszcze lepiej chyba by było gdyby koledzy z sasiedniej celi zwabili 1 ze strazników jękami albo co a wtedy my z Lucyferem otwieramy drzwi i napadamy go od tyłu/wciągamy do naszej celi. Strażnik dostaje wiaderkiem w łeb a my mamy broń i już tylko 1 przytomnego przeciwnika w loszku.
Edytowane przez Wiedzma dnia 20-01-2012 17:01

Lucyfer
Plan jest dobry, ale co z drugim strażnikiem? Jak podniesie alarm to po nas, bo nie mamy broni... Hmm...

A może tak, jak już otworzysz drzwi do naszej celi to podrzucisz go do Thomasa i Cyrusa. Oni też otworzą drzwi, zaczną jęczeć, strażnik przyleci, żeby ich uciszyć. Oni się nim zajmą, a w tym czasie pobiegniemy do drzwi i uciszymy drugiego zanim podniesie krzyk.

Napisz, co o tym sądzisz i wtedy działamySmile
In my life, I decide and it turns me on
How I am, how I life, who I love...

e-mail 26416466
Wiedzma
Hmm, załozyłam że albo biegnie na pomoc temu pierwszemu i wtedy go załatwiamy, albo wypada z budynku i biegnie po pomoc i wtedy tak czy siak mamy chwilę.

Broń po załatwieniu pierwszego straznika już mamy bo na pewno jest uzbrojony a my mu to zabierzemy.
Gorzej jeśli jesteśmy wewnątrz jakiegoś wojskowo-zamkowego kompleksu, wtedy sprowadzenie pomocy długo nie potrwa.

Twój plan jest chyba lepszy, zeby się tylko nasi współwięźniowie zechcieli wypowiedziec co oni o tym myślą.

Mysquff
Dobry. Sorry, ale dopiero teraz mam dostęp do internetu. Powinien zadziałać, o ile Cyrus jako szlachcic nie będzie chciał się pojedynkować (bez obrazy)...
www.nodiatis.com/pub/21.jpg

Mysquff
Wiecie, co gra idzie szybko, ale chyba powinniśmy poczekać na Cyrusa...

Wiedzma
Otwieraj drzwi panie inkwizytorze Pfft Nie macie do niego jakiegos gg czy cuś? Spróbuje napisac na mail bo chyba nie zagląda tu za często.

Mysquff
Do usług!

Wiedzma
A ja napisałam maila, miejmy nadzieję że przeczyta. Smile

Karbon38
Można się jeszcze zapisywać do gry ? Czy będzie możliwość dodania nowej profesji ?
Edytowane przez Karbon38 dnia 22-01-2012 08:37

Mysquff
Napisz do Foximusa. Mailem lub na PW. Najlepiej kliknij po jego postem na te "guziczki".

Wiedzma
Ja sie też o to pytałam bo wolałabym być zielarką, ale Foximus powiedział że mam wybierac z tego co jest.

Foximus
Jestem elastyczny ale do do pewnego stopnia. Wiedzma chyba nie masz na co narzekac bo ugiołem sie pod twoim urokiem osobistym Smile. Karbon a ty co proponujesz? Napisz tutaj a zopbaczymy czy inni gracze wyraza na twoj pomysl zgode.

A co do waszego planu to juz wam mówie odrazu ze odległość miedzy celami to ok 2 m, nie dostaniecie straznika jezeli bedzie stał za blisko celi po przeciwnejk stronie. Tez chciałbym zapytac jak zamierzacie wyjsc z cel skoro nie macie klucza tak jak i straznicy.

Uzyjcie sprytu , badz wiadra Pfft (ciii)
Wyznawca Rathmy Siewca Grozy
Co Ma Być To Będzie! Niebo i Tak Znajde Wszędzie!

uni114.ogame.pl/cdn/img/invitebanner.png

www.jpiekara.tk e-mail
Wiedzma
Przecież zrobilismy wytrychy z gwoździ którymi zbite sa prycze Pfft

Mysquff
Czyżbyśmy posunęli się za daleko?

Wiedzma
To ja mam trudne pytanie - mamy do dyspozycji wiadro starego typu czy z normalną rączką?
http://static.fre...849155.jpg

Karbon38
Chciałbym być profesorem/uczonym.
Umiejętności: zanudzić na śmierć.
Tak serio to coś ala assassin, ciche zabójstwa, bezszelestny chód.
A jak wymagam zbyt wiele to może być profesorek.

Mysquff
Zamachowiec/skrytobójca dla mnie może być, tylko nie przesadzaj z tymi skillami. Wejdź w zakładkę RPG, dalej karty postaci krwawy mesjasz, poczytaj trochę i wyślij foximusowi na maila swoją kartę postaci. Chyba, że ktoś się nie zgadza?

Lucyfer
Jak dla mnie okej, zgadzam się z Mysquff'em żeby nie przesadzać ze skillami.

A co do wyjścia z lochów pomyślę nad tym i jeszcze napiszę. Ostatnio nie zastanowiłam się nad odległością między celami i nie wzięłam tego pod uwagę, ale nie ma rzeczy niemożliwych.

A gdyby tak spróbować czymś w niego rzucić?? Wartownik traci przytomność, a my ich obu hyc do celi, zakneblować czy trzepnąć porządnie żeby cicho siedzieli. Hmm... No nie wiem, piszcie, co myślicieSmile
In my life, I decide and it turns me on
How I am, how I life, who I love...

e-mail 26416466
Mysquff
Nie wiadomo jacy to strażnicy. Bo jak jacyś normalni to można by ich powyzywać, przyjdą pobiją, a wtedy wy od tyłu. Ale mogą to być też jacyś fanatyczni mnisi, albo zahipnotyzowani ludzie czy coś w tym stylu. A wtedy by było gorzej...

Przejdź do forum: